Styret:

Cecilie Bjølgerud Wirkola – leder
Telefon 970 21 443
E-post

cecilie.wirkola@snn.no

Ove Hagen – nestleder
Telefon 977 91 446
E-post

ove.eivind.hagen@snn.no

Nadia Leinan – økonomiansvarlig
Telefon 414 56 477
E-post

nadia.leinan@snn.no

Ingelin Fris-Dahl – sekretær
Telefon 959 67 555
E-post

ingelin.friis-dahl@snn.no

Trude With Karlsen – styremedlem
Telefon 404 67 708
E-posttrude.karlsen@eiendomsmeler1.no
Emilie Harila – ungdomsrepresentant
Telefon 909 77 569
E-post

emilie.andreassen.harila@snn.no